Rukometni savez

B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

H E R C E G – B O S N E

HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

3381002201486414: ID: 4227242230000

 

 

 

 

KONAČNA LJSTVICA NAKON    XIV    KOLA

 

1.

ŽRK VITEZ

12

10

0

2

228:148

29(-1)

+80

2.

HRK KATARINA

12

9

0

3

303:206

27

+97

3.

HŽRK ZRINJSKI I

12

9

0

3

250:183

27

+67

4.

RK DELMINIUM

12

6

0

6

223:185

18

+38

5.

HŽRK GRUDE 

12

6

0

6

227:208

18

+19

6.

HŽRK  ZRINJSKI II

12

1

0

11

118:256

3

-138

7.

HŽRK POSUŠJE

12

1

0

11

132:285

2(-1)

-153

 

 

LIGA MLAĐIH KADETKINJA – IGRAČICE ROĐENE 2002 i MLAĐE
Natjecateljska 2016/2017. godina

SUDIONICI LIGE :

1. ŽRK DELMINIUM – Tomislavgrad
2. HRK KATARINA – Mostar
3. HŽRK ZRINJSKI I – Mostar
4. HŽRK GRUDE – Grude
5. ŽRK VITEZ– Vitez
6. HŽRK ZRINJSKI II – Mostar
7. HŽRK POSUŠJE – Posušje


RASPORED NATJECANJA

REZULTATI I i II KOLO (nedjelja)16.10.2016 god. TOMISLAVGRAD
ORGANIZATOR- ŽRK DELMINIUM
I KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 10:00 HRK KATARINA - HŽRK POSUŠJE
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 31:17 (16:09)
2. 10:50 HžRK ZRINJSKI I – HŽRK ZRINJSKI II
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 15 : 7 (7:3)
3. 11:40 HŽRK GRUDE - ŽRK VITEZ
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 18 : 28 (7 : 13)
Slobodna :ŽRK DELMINIUM

II KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:30 HŽRK ZRINJSKI II - HŽRK GRUDE
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 13 : 22 (8:12)
2. 13:20 HŽRK POSUŠJE – HžRK ZRINJSKI I
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 10 : 30 (6:16)
3. 14:10 ŽRK DELMINIUM - HRK KATARINA
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:Skočibušić 22 : 25 (14:17)
Slobodna :ŽRK VITEZ

LJSTVICA NAKON I i II. KOLA
(liga zamlađe kadetkinje-2002 i mlađe)
1. HŽRK ZRINJSKI I 2 2 0 0 45:17 6 +28
2. HRK KATARINA 2 2 0 0 56:39 6 +17
3. ŽRK VITEZ 1 1 0 0 28:18 3 +10
4. HŽRK GRUDE 2 1 0 1 40:41 3 -1
5. ŽRK DELMINIUM 1 0 0 1 22:25 0 -3
6. HŽRK ZRINJSKI II 2 0 0 2 20:37 0 -17
7. HŽRK POSUŠJE 2 0 0 2 27:61 0 -34


III i IV KOLO (nedjelja)06.11.2016 god. MOSTAR
ORGANIZATOR- HRK KATARINA
III KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 10:00 HŽRK ZRINJSKI I - ŽRK DELMINIUM
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić 18:17(10:6)
2. 10:50 HŽRK GRUDE – HŽRK POSUŠJE
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić: 22:7(11:2)
3. 11:40 ŽRK VITEZ- HŽRK ZRINJSKI II
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić: 17:8(11:2)
Slobodna :HRK KATARINA

IV KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:30 HŽRK POSUŠJE - ŽRK VITEZ
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić: 12:32(7:18)
2. 13:20 ŽRK DELMINIUM – HŽRK GRUDE
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić: 13:17(5:11)
3. 14:10 HRK KATARINA- HŽRK ZRINJSKI I
Suci:Krtaloć-Zlopaša
Opunemoćenik:Turudić: 20:23(10:8)
Slobodna :HŽRK ZRINJSKI II

LJSTVICA NAKON III i IV. KOLA
(liga zamlađe kadetkinje-2002 i mlađe)
1. HŽRK ZRINJSKI I 4 4 0 0 86:54 12 +32
2. ŽRK VITEZ 3 3 0 0 77:38 9 +39
3. HŽRK GRUDE 4 3 0 1 79:61 9 +18
4. HRK KATARINA 3 2 0 1 76:62 6 +14
5. ŽRK DELMINIUM 3 0 0 3 52:60 0 -8
6. HŽRK ZRINJSKI II 3 0 0 3 28:54 0 -26
7. HŽRK POSUŠJE 4 0 0 4 46:115 0 -69

V i VI KOLO (nedjelja)20.11.2016 god. POSUŠJE
ORGANIZATOR- HŽRK POSUŠJE
V KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 10:00 HŽRK GRUDE - HRK KATARINA
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:M.Kekić
17:19 (10:9)
2. 10:50 ŽRK VITEZ – ŽRK DELMINIUM
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:M.Kekić
17:21 (9:10)
3. 11:40 HŽRK ZRINJSKI II- HŽRK POSUŠJE
Suci:D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik:M.Kekić:
13:16 (5:9)
Slobodna : HŽRK ZRINJSKI I

VI KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:30 ŽRK DELMINIUM - HŽRK ZRINJSKI II
Suci: D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik:M.Kekić
19:6 (9:3)
2. 13:20 HRK KATARINA – ŽRK VITEZ
Suci: D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik:M.Kekić
13:14 (5:7)
3. 14:10 HŽRK ZRINJSKI I - HŽRK GRUDE
Suci:Jukić-Mikulić
Opunemoćenik:M.Kekić
28:20 (15:10)
Slobodna : HŽRK POSUŠJE

LJSTVICA NAKON V i VI . KOLA
(liga za 2002 – mlađe kadetkinje)
1. HŽRK ZRINJSKI I 5 5 0 0 114:74 15 +40
2. ŽRK VITEZ 5 4 0 1 108:72 12 +36
3. HRK KATARINA 5 3 0 2 108:93 9 +15
4. HŽRK GRUDE 6 3 0 3 116:108 9 +8
5. RK DELMINIUM 5 2 0 3 92:83 6 +9
6. HŽRK POSUŠJE 5 1 0 4 62:128 3 -66
7. HŽRK ZRINJSKI II 5 0 0 5 47:89 0 -42

Nominacija 7. kolo mlađe kadetkinje ,Mostar 29.11.2016.

VII KOLO - REZULTATI
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. ŽRK VITEZ - : HŽRK ZRINJSKI I
Suci: Suci:D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik:S.Spužević Igra se naknadno U VITEZU
2. HŽRK ZRINJSKI II – HRK KATARINA
Suci:D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik:S.Spužević 9:25(2:16)
3. HŽRK POSUŠJE-- ŽRK DELMINIUM
Suci:I.Jukić-B.Mikulić
Opunemoćenik:Jukuć 11:29(8:13)
Slobodna : HŽRK GRUDE


LJSTVICA NAKON VII . KOLA
(liga za 2002 – mlađe kadetkinje
1. HŽRK ZRINJSKI I 5 5 0 0 114:74 15 +40
2. ŽRK VITEZ 5 4 0 1 108:72 12 +36
3. HRK KATARINA 6 4 0 2 133:102 12 +31
4. RK DELMINIUM 6 3 0 3 121:94 9 +27
5. HŽRK GRUDE 6 3 0 3 116:108 9 +8
6. HŽRK POSUŠJE 6 1 0 5 73:157 3 -84
7. HŽRK ZRINJSKI II 6 0 0 6 56:114 0 -58

 

RASPORED NATJECANJA proljetni dio

VIII i IX KOLO Subota 11.03.2017 god. GRUDE
ORGANIZATOR- HŽRK GRUDE
VIII KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 10:00 HŽRK POSUŠJE –HRK KATARINA
Suci:Džolić-Šarac
Opunemoćenik:M.Primorac 12:32(6:14)
2. 11:00 HžRK ZRINJSKI II – HŽRK ZRINJSKI I
Suci:Hrstić-Rašić
Opunemoćenik:M.Primorac 6:22(4:13)
3. 12:00 ŽRK VITEZ-HŽRK GRUDE
Suci:Džolić-Šarac
Opunemoćenik:M.Primorac ODGOĐENO
Slobodna :ŽRK DELMINIUM

IX KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 13:30 HŽRK GRUDE- HŽRK ZRINJSKI II
Suci:Hrstić-Rašić
Opunemoćenik:M.Primorac 22:6(10:3)
2. 14:30 HžRK ZRINJSKI I – HŽRK POSUŠJE
Suci:Džolić-Šarac
Opunemoćenik:M.Primorac 34:19(20:11)
3. 15:30 HRK KATARINA-ŽRK DELMINIUM
Suci:Hrstić-Rašić
Opunemoćenik:M.Primorac 32:27(15:14)
Slobodna :ŽRK VITEZ


LJSTVICA NAKON VIII I IX KOLA
(liga za 2002 – mlađe kadetkinje
1. HŽRK ZRINJSKI I 7 7 0 0 170:99 21 +71
2. HRK KATARINA 8 6 0 2 197:141 18 +56
3. ŽRK VITEZ 5 4 0 1 108:72 12 +36
4. HŽRK GRUDE 7 4 0 3 138:114 12 +24
5. RK DELMINIUM 7 3 0 4 148:126 9 +22
6. HŽRK POSUŠJE 8 1 0 7 104:223 3 -119
7. HŽRK ZRINJSKI II 8 0 0 8 68:158 0 -90


X i X I KOLO (subota)25.03.2017 god. MOSTAR
ORGANIZATOR- HRK KATARINA
X KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 10:00 ŽRK DELMINIUM - HŽRK ZRINJSKI I
Suci: K.Krtalić-Zlopaša
Opunemoćenik:M.Raic 20:18(10:7)
2. 10:50 HŽRK POSUŠJE- HŽRK GRUDE
Suci: :K.Krtalić-Zlopaša
Opunemoćenik: M.Raic ODGOĐENO
3. 11:40 HŽRK ZRINJSKI II-ŽRK VITEZ
Suci: :K.Krtalić-Zlopaša
Opunemoćenik: M.Raic 9:26(4:16)
Slobodna :HRK KATARINA
XI KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:30 ŽRK VITEZ- HŽRK POSUŠJE
Suci:D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik: M.Raic 10:0
2. 13:20 HŽRK GRUDE-ŽRK DELMINIUM
Suci D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik: M.Raic 17:16(7:7)
3. 14:10 HŽRK ZRINJSKI I - HRK KATARINA
Suci: D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik: M.Raic 18:29(8:13)
Slobodna :HŽRK ZRINJSKI II
REGISTRACIJA ODGOĐENE UTAKMICE
3. 12:00 ŽRK VITEZ-HŽRK GRUDE
Suci: D.Križanović-T.Zovko
Opunemoćenik: M.Raic 32:17(17:7)

LJSTVICA NAKON X i XI KOLA
(liga za 2002 – mlađe kadetkinje
1. ŽRK VITEZ 8 7 0 1 176:98 21 +78
2. HRK KATARINA 9 7 0 2 226:159 21 +67
3. HŽRK ZRINJSKI I 9 7 0 2 206:148 21 +58
4. HŽRK GRUDE 9 5 0 4 172:162 15 +10
5. RK DELMINIUM 9 4 0 5 184:161 12 +23
6. HŽRK POSUŠJE 9 1 0 8 104:233 3 -129
7. HŽRK ZRINJSKI II 9 0 0 9 77:184 0 -107


XII i XIII KOLO (nedjelja)09.04.2017 god.VITEZ
ORGANIZATOR- ŽRK VITEZ
XII KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:00 HRK KATARINA-HRK GRUDE
Suci: J.Križanović-M.Stančić
Opunemoćenik:Ž.Elek
23:16(10:10)
2. 12:50 ŽRK DELMINIUM-ŽRK VITEZ
Suci:Križanac-Papić
Opunemoćenik:Ž.Elek 10:15(5:7)

3. 13:40 HŽRK POSUŠJE - HŽRK ZRINJSKI II
Suci: J.Križanović-M.Stančić
Opunemoćenik:Ž.Elek 14:20(8:9)

Slobodna : HŽRK ZRINJSKI I

XIII KOLO
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 14:30 HŽRK ZRINJSKI II- ŽRK DELMINIUM
Suci: Križanac-Papić
Opunemoćenik:Ž.Elek
9:19(4:10)
2. 15:20 ŽRK VITEZ- HRK KATARINA
Suci: J.Križanović-M.Stančić
Opunemoćenik:Ž.Elek:
19:15(8:7)
3. 16:10 HŽRK GRUDE- HŽRK ZRINJSKI I -
Suci: Križanac-Papić
Opunemoćenik:Ž.Elek 17:19(7:8)

Slobodna : HŽRK POSUŠJE

LJSTVICA NAKON XII i XIII KOLA

1. ŽRK VITEZ 10 9 0 1 210:123 27 +87
2. HRK KATARINA 11 8 0 3 264:194 24 +70
3. HŽRK ZRINJSKI I 10 8 0 2 225:165 24 +60
4. RK DELMINIUM 11 5 0 6 213:185 15 +28
5. HŽRK GRUDE 11 5 0 6 205:194 15 +11
6. HŽRK ZRINJSKI II 11 1 0 10 106:217 3 -111
7. HŽRK POSUŠJE 10 1 0 9 118:253 3 -135


XIV. kolo mlađe kadetkinje ,Mostar(nedjelja) 07.05.2017.
ORGANIZATOR- HŽRK ZRINJSKI
XIV KOLO - REZULTATI
Broj utakmice sat P A R O V I REZULTAT
1. 12:00 ŽRK DELMINIUM- HŽRK POSUŠJE
Suci:Džeba-Kolobarić
Opunemoćenik:M.Kekić
10:0
2. 12:50 HŽRK ZRINJSKI I -ŽRK VITEZ
Suci: Džeba-Kolobarić
Opunemoćenik: M.Kekić
15:18 (8:9)
3. 13:40 HRK KATARINA- HŽRK ZRINJSKI II
Suci: :Krtalić-Zlopaša
Opunemoćenik: M.Kekić
39:12 (18:6)
Slobodna : HŽRK GRUDE
ODGOĐENE UTAKMICE
1. 14:30 ŽRK VITEZ - : HŽRK ZRINJSKI I
Suci: Suci: Krtalić-Zlopaša
Opunemoćenik: M.Kekić 0:10
2. HŽRK POSUŠJE- HŽRK GRUDE
Suci: :Jukić-Mikulić
Opunemoćenik 14:22(4:9)


KONAČNA LJSTVICA NAKON XIV KOLA

1. ŽRK VITEZ 12 10 0 2 228:148 29(-1) +80
2. HRK KATARINA 12 9 0 3 303:206 27 +97
3. HŽRK ZRINJSKI I 12 9 0 3 250:183 27 +67
4. RK DELMINIUM 12 6 0 6 223:185 18 +38
5. HŽRK GRUDE 12 6 0 6 227:208 18 +19
6. HŽRK ZRINJSKI II 12 1 0 11 118:256 3 -138
7. HŽRK POSUŠJE 12 1 0 11 132:285 2(-1) -153

 

NATJECATELJSKO POVJERENSTVO RS HB
Zdenko ALPEZA v.r.
Pero MARIĆ v.r.
. Mileta KEKIĆ v.r.

 

odluke_rshb

BILTEN RS HB

LINKOVI

Nalazite se: Natjecanja LIGA HB MLAĐE KADATKINJE