Rukometni savez

B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

H E R C E G – B O S N E

HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

3381002201486414: ID: 4227242230000

 

 

C I C I B A N I -   2017.

(  igrači rođeni 2006 i mlađi )

 

SUDIONOCI:

 

1.ZRINJSKI  I

2.ZRINJSKI   II

3. RK IZVIĐAČ  I

4. RK IZVIĐAČ  II

5. RK IZVIĐAČ   III

6.MEĐUGORJE

7.RA ČAPLJINA

8.DELMINIUM

 

                                  

SUSTAV NATJECANJA:  GRUPE  I  ZAVRŠNICA

                                      

SUDIONICI - GRUPNO NATJECANJE:

 

 

GRUPA  A:                                                                                   GRUPA  B:

1. RA ČAPLJINA                                                                1. RK   MEĐUGORJE                                                                                               

2. RK  IZVIĐAČ 1                                                               2.RK IZVIĐAČ 3

3. RK ZRINJSKI 2                                                               3. RK ZRINJSKI 1

4. RK DELMINIUM                                                            4. RK IZVIĐAČ 2

 

RASPORED IGRANJA

LJUBUŠKI,27.05.2017.

Broj utakmice

GRUPA

Satnica

          

P     A    R    O    V   I

  REZULTAT

1.

A

10:00

1-4   RA ČAPLJINA - DELMINIUM

3:9

2.

B

10:25

1-4   MEĐUGORJE – IZVIĐAČ 2

9:9

3.

A

10:50

2-3   IZVIĐAČ 1 – ZRINJSKI 2

10:0

4.

B

11:15

2-3   IZVIĐAČ 3 – ZRINJSKI 1

9:6

5.

A

11:40

4-3   DELMINIUM – ZRINJSKI 2

10:0

6.

B

12:05

4-3   IZVIĐAČ 2 – ZRINJSKI 1

5:11

7.

A

12:30

1-2   RA ČAPLJINA – IZVIĐAČ 1

2:16

8.

B

12:55

1-2   MEĐUGORJE – IZVIĐAČ 3

3:12

9.

A

13:20

2-4   IZVIĐAČ 1 – DELMINIUM

11:9

10.

B

13:45

2-4   IZVIĐAČ 3 – IZVIĐAČ 2

11:5

11.

A

14:10

3-1   ZRINJSKI 2 – RA ČAPLJINA

0:10

12.

B

14:35

3-1   ZRINJSKI 1 - MEĐUGORJE

13:4

 

LJESTVICA  GRUPA  A 

1.

IZVIĐAČ 1

3

3

0

0

37:11

9

+26

2.

DELMINIUM

3

2

0

1

28:14

6

+14

3.

RA ČAPLJINA

3

1

0

2

15:25

3

-10

4.

ZRINJSKI 2

3

0

0

3

0:30

0

-30

 

 

 

 

LJESTVICA  GRUPA  B 

1.

IZVIĐAČ 3

3

3

0

0

32:14

9

+18

2.

ZRINJSKI 1

3

2

0

1

30:18

6

+12

3.

IZVIĐAČ 2

3

0

1

2

19:31

1

-12

4.

MEĐUGORJE

3

0

1

2

16:34

1

-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATJECANJA ZA PREDAK: Za 1.mjesto: A1 -  B1  

                                              Za III               B2 – A2

                                              Za V mjesto      A3 – B3

                                              Za VII mjesto A4 – B4

 

 

 

 

Utakmica br.

 

PAROVI

REZULTAT

13.

15:00

7.mjesto A4-B4 ZRINJSKI 2-MEĐUGORJE

0:10

14.

15:25

5.mjesto A3-B3 RA ČAPLJINA-IZVIĐAČ 2

8:13

15.

15:50

3.mjesto A2-B2 DELMINIUM-ZRINJSKI 1

4:8

16.

16:15

1.mjesto A1-B1IZVIĐAČ 1 – IZVIĐAČ 3

13:12

 

KONAČAN POREDAK:

1. IZVIĐAČ 1

2. IZVIĐAČ 3

3. ZRINJSKI 1

4.  DELMINIUM

5.  IZVIĐAČ 2

6.  RA ČAPLJINA

7.  MEĐUGORJE

8. ZRINJSKI 2

 

 

 

                                                                                                                   NATJECATELJSKO POVJERENSTVO

                                                                                  

                                                                                          Zdenko Alpeza  vr

Pero Marić vr

                                                                                                       Mileta Kekić vr

odluke_rshb

BILTEN RS HB

LINKOVI

Nalazite se: Natjecanja LIGA HB MLADE CICIBANI