Rukometni savez

B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

H E R C E G – B O S N E

HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

3381002201486414: ID: 4227242230000

 

 

LIGA MLAĐIH KADETKINJA – IGRAČICE ROĐENE 2002 i MLAĐE

Natjecateljska 2016/2017. godina

 

SUDIONICI LIGE :

 

1.  ŽRK DELMINIUM – Tomislavgrad

2.  HRK KATARINA – Mostar

3.  HŽRK ZRINJSKI    I – Mostar

4.  HŽRK GRUDE  – Grude

5.  ŽRK  VITEZ– Vitez

  6.   HŽRK ZRINJSKI   II – Mostar

  7.   HŽRK  POSUŠJE – Posušje

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

 

VIII i IX  KOLOSubota  11.03.2017  god. GRUDE

ORGANIZATOR- HŽRK GRUDE

VIII KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

10:00

 HŽRK POSUŠJE –HRK KATARINA

Suci:Džolić-Šarac

Opunemoćenik:M.Primorac

12:32(6:14)

2.

11:00

HžRK ZRINJSKI  II HŽRK ZRINJSKI  I

Suci:Hrstić-Rašić

Opunemoćenik:M.Primorac

6:22(4:13)

3.

12:00

ŽRK  VITEZ-HŽRK GRUDE

Suci:Džolić-Šarac

Opunemoćenik:M.Primorac

ODGOĐENO

Slobodna :ŽRK DELMINIUM

 

 IX KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

13:30

HŽRK GRUDE- HŽRK ZRINJSKI  II

Suci:Hrstić-Rašić

Opunemoćenik:M.Primorac

22:6(10:3)

2.

14:30

HžRK ZRINJSKI  I – HŽRK POSUŠJE

Suci:Džolić-Šarac

Opunemoćenik:M.Primorac

34:19(20:11)

3.

15:30

 HRK  KATARINA-ŽRK DELMINIUM

Suci:Hrstić-Rašić

Opunemoćenik:M.Primorac

32:27(15:14)

Slobodna :ŽRK VITEZ

 

 

 

LJSTVICA NAKON   VIII  I  IX    KOLA

(liga za 2002 – mlađe kadetkinje

1.

HŽRK ZRINJSKI I

7

7

0

0

170:99

21

+71

2.

HRK KATARINA

8

6

0

2

197:141

18

+56

3.

ŽRK VITEZ

5

4

0

1

108:72

12

+36

4.

HŽRK GRUDE 

7

4

0

3

138:114

12

+24

5.

RK DELMINIUM

7

3

0

4

148:126

9

+22

6.

HŽRK POSUŠJE

8

1

0

7

104:223

3

-119

7.

HŽRK  ZRINJSKI II

8

0

0

8

68:158

0

          -90

 

 

 

X i X I  KOLO  (subota)25.03.2017  god. MOSTAR

ORGANIZATOR- HRK KATARINA

X KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

10:00

ŽRK DELMINIUM - HŽRK ZRINJSKI  I 

Suci: K.Krtalić-Zlopaša

Opunemoćenik:M.Raic

20:18(10:7)

2.

10:50

HŽRK POSUŠJE- HŽRK GRUDE

Suci: :K.Krtalić-Zlopaša

Opunemoćenik: M.Raic

ODGOĐENO

3.

11:40

 HŽRK ZRINJSKI  II-ŽRK VITEZ

Suci: :K.Krtalić-Zlopaša

Opunemoćenik: M.Raic

9:26(4:16)

Slobodna :HRK KATARINA

XI KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

12:30

ŽRK  VITEZ- HŽRK POSUŠJE

Suci:D.Križanović-T.Zovko

Opunemoćenik: M.Raic

ODGOĐENO

2.

13:20

HŽRK GRUDE-ŽRK DELMINIUM

Suci D.Križanović-T.Zovko

Opunemoćenik: M.Raic

17:16(7:7)

3.

14:10

HŽRK ZRINJSKI  I  - HRK KATARINA

Suci: D.Križanović-T.Zovko

Opunemoćenik: M.Raic

        18:29(8:13)

Slobodna :HŽRK ZRINJSKI   II

REGISTRACIJA ODGOĐENE UTAKMICE

3.

12:00

ŽRK  VITEZ-HŽRK GRUDE

Suci: D.Križanović-T.Zovko

Opunemoćenik: M.Raic

32:17(17:7)

 

 

 

LJSTVICA NAKON   X i XI    KOLA

(liga za 2002 – mlađe kadetkinje

1.

HRK KATARINA

9

7

0

2

226:159

21

+67

2.

HŽRK ZRINJSKI I

9

7

0

2

206:148

21

+58

3.

ŽRK VITEZ

7

6

0

1

166:98

18

+68

4.

HŽRK GRUDE 

9

5

0

4

172:162

15

+10

5.

RK DELMINIUM

9

4

0

5

184:161

12

+23

6.

HŽRK POSUŠJE

8

1

0

7

104:223

3

-119

7.

HŽRK  ZRINJSKI II

9

0

0

9

77:184

0

          -107

 

XII i XIII  KOLO  (nedjelja)09.04.2017  god.VITEZ

ORGANIZATOR- ŽRK VITEZ

XII KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

12:00

HRK  KATARINA-HRK GRUDE

Suci: J.Križanović-M.Stančić

Opunemoćenik:Ž.Elek

23:16(10:10)

2.

12:50

 ŽRK DELMINIUM-ŽRK VITEZ

Suci:Križanac-Papić

Opunemoćenik:Ž.Elek

10:15(5:7)

 

3.

13:40

HŽRK POSUŠJE - HŽRK ZRINJSKI  II

Suci: J.Križanović-M.Stančić

Opunemoćenik:Ž.Elek

14:20(8:9)

Slobodna : HŽRK ZRINJSKI  I 

 

XIII  KOLO                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

14:30

HŽRK ZRINJSKI  II- ŽRK DELMINIUM

Suci: Križanac-Papić

Opunemoćenik:Ž.Elek

9:19(4:10)

2.

15:20

ŽRK  VITEZ- HRK  KATARINA

Suci: J.Križanović-M.Stančić

Opunemoćenik:Ž.Elek:

19:15(8:7)

3.

16:10

HŽRK GRUDE- HŽRK ZRINJSKI  I  -

Suci: Križanac-Papić

Opunemoćenik:Ž.Elek

 17:19(7:8)

Slobodna : HŽRK POSUŠJE

 

LJSTVICA NAKON   XII i XIII    KOLA

1.

ŽRK VITEZ

9

8

0

1

200:123

24

+77

2.

HRK KATARINA

11

8

0

3

264:194

24

+70

3.

HŽRK ZRINJSKI I

10

8

0

2

225:165

24

+60

4.

RK DELMINIUM

11

5

0

6

213:185

15

+28

5.

HŽRK GRUDE 

11

5

0

6

205:194

15

+11

6.

HŽRK  ZRINJSKI II

11

1

0

10

106:217

3

-111

7.

HŽRK POSUŠJE

9

1

0

8

118:243

3

-125

 

  SLIJEDI :  XIV. kolo mlađe kadetkinje ,Mostar(nedjelja) 30.04.2017.

ORGANIZATOR- HŽRK ZRINJSKI 

 

XIV  KOLO - REZULTATI                  

Broj utakmice

sat

            P     A    R    O    V   I

REZULTAT

1.

 

ŽRK DELMINIUM- HŽRK ZRINJSKI  II

Suci:I.

Opunemoćenik:

 

 

2.

 

HŽRK ZRINJSKI  I  -ŽRK VITEZ

Suci:

Opunemoćenik:

 

3.

 

HRK  KATARINA- HŽRK ZRINJSKI  II

Suci:

Opunemoćenik:

:

 

Slobodna : HŽRK GRUDE 

 

 

ODGOĐENE UTAKMICE

                       

1.

 

ŽRK  VITEZ - :HŽRKZRINJSKI  I 

Suci: Suci:

Opunemoćenik:

 

2.

 

HŽRK POSUŠJE- HŽRK GRUDE

Suci: :

Opunemoćenik

Igra se u posušju

3.

 

ŽRK  VITEZ- HŽRK POSUŠJE

Suci:

Opunemoćenik:

 

 

 

 

 

 

                                                 NATJECATELJSKO POVJERENSTVO RS HB                                           

                                                                                        ZdenkoALPEZAv.r.

                                                                                                         PeroMARIĆ v.r.

                                          .                                                               Mileta  KEKIĆ  v.r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IZVOD IZ PROPISNIKA NATJECANJA LIGE MLADIH RS HB MLAĐE KADETKINJE –igračice rođene 2002 i mlađe-

 

1.Vrijeme trajanja utakmice 2x20 minuta sa odmorom od 5 minuta.

 

2.Sve igračice moraju imati registracijske knjižice i licencu RS HB /članske iskaznice/ i unesenu ovjeru ljekarskog pregleda ne starijeg od 6 mjeseci.

 

3.Predstavnici klubova su dužni 40 minuta pred svoju utakmicu dostaviti spisak igračica , službenih predstavnika  i registracijske knjižice.

 

4.Klub organizator utakmice mora na vrijeme osigurati liječnika ili zdravstvenu osobu sa potrebnom opremom.

 

Opunemoćenik utakmice dužan je u zapisnik upisati osnovne podatke o zdravstvenoj osobi(obvezno JMBG.

 

UTAKMICA SE NE MOŽE IGRATI BEZ ZDRAVSTVENE OSOBE.

TROŠKOVI NATJECANJA:

Klubovi ne plaćaju kotizaciju RS HB-

Klub organizator utakmice (domaćin) je dužan snositi troškove dvorane,medicinskog osoblja,zapisničara,mjeritelja vremena kao i druge možebitne izdatke vezane za organizaciju utakmica.

 

Pristojbe službenim osobama:

$1-          Sudačka pristojba 10,00KM po utakmici

$1-          Pristojba opunomoćenika 10,00 KM po utakmici

$1-          Putni troškovi se obračunavaju 0.31 KM X broj km.

$1-          TROŠKOVE SLUŽBENIH OSOBA RAVNOMJERNO PODMIRUJU SVI KLUBOVI SUDIONICI NATJECANJA U SVIM KOLIMA

                                                 NATJECATELJSKO POVJERENSTVO RS HB                                          

                                                                                        ZdenkoALPEZAv.r.

                                                                                                         PeroMARIĆ v.r.

                                          .                                                               Mileta  KEKIĆ  v.r.

 

odluke_rshb

BILTEN RS HB

LINKOVI

Nalazite se: Natjecanja LIGA HB MLAĐE KADATKINJE