Rukometni savez

B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

H E R C E G – B O S N E

HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

3381002201486414: ID: 4227242230000

 

 

LIGA ZA MLADE-muškarci
mlađi kadeti i dječaci
2016/2017

Sudionici:

MLAĐI KADETI (2002 I MLAĐI)

1.RK DELMINIUM
2.RK IZVIĐAČ CO 1
3.IZVIĐAČ.CO 2
4.RA ČAPLJINA
5.HRK ŠIROKI
6.RK NOVA BILA.
7.HRK MEĐUGORJE
8.HMRK ZRINJSKI

DJEČACI (2004 I MLAĐI)

1.RK DELMINIUM
2.RK IZVIĐAČ CO 1
3.IZVIĐAČ.CO 2
4.IZVIĐAČ.CO 3
5.RA ČAPLJINA
6.HRK ŠIROKI
7.HRK MEĐUGORJE
8.HMRK ZRINJSKI

PRVO I DRUGO KOLO
MJESTO ODIGRAVANJA: LJUBUŠKI 29/30.10.2016
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO I - MEĐUGORJE 15:12 (8:6)
2002 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO II - ŠIROKI 22:12 (11:6)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO I - MEĐUGORJE 13:10 (5:3)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO II - ŠIROKI 15:7 (7:2)
2002 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO I - ŠIROKI 19:18 (10:7)
2002 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO II - MEĐUGORJE 24:12 (12:5)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO I - ŠIROKI 12:8 (5:5)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO II - MEĐUGORJE 17:10 (9:5)

MJESTO ODIGRAVANJA: NOVA BILA 29/30.2016.
LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 29./30./10.2016. DELMINIUM – RA CAPLJINA 18:21(9:10)
2002 29./30./10.2016. NOVA BILA - ZRINJSKI 7:14 (4:8)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO III – RA ČAPLJINA 17:9 (9:5)
2004 29./30./10.2016. DELMINIUM - ZRINJSKI 15:8 (9:5)
2002 29./30./10.2016. DELMINIUM - ZRINJSKI 19:11 (10:5)
2002 29./30./10.2016. NOVA BILA – RA ČAPLJINA 12:23 (6:13)
2004 29./30./10.2016. IZVIĐAČ CO III - ZRINJSKI 13:1 (8:1)
2004 29./30./10.2016. DELMINIUM – RA ČAPLJINA 8:6 (5:1)

LJESTVICA NAKON I i II kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 2 2 0 0 46:24 6 +22
2. RA ČAPLJINA 2 2 0 0 44:30 6 +14
3. RK IZVIĐAČ CO I 2 2 0 0 34:30 6 +4
4. RK DELMINIUM 2 1 0 1 37:32 3 +5
5. HMRK ZRINJSKI 2 1 0 1 25:26 3 -1
6. HRK ŠIROKI 2 0 0 2 30:41 0 -11
7. HRK MEĐUGORJE 2 0 0 2 24:39 0 -15
8. RK NOVA BILA 2 0 0 2 19:37 0 -18

LJESTVICA NAKON I i II kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO III 2 2 0 0 30:10 6 +20
2. RK IZVIĐAČ CO II 2 2 0 0 32 :17 6 +15
3. RK DELMINIUM 2 2 0 0 23:14 6 +9
4. RK IZVIĐAČ CO I 2 2 0 0 25 :18 6 +7
5. HRK MEĐUGORJE 2 0 0 2 20 :30 0 -10
6. RA ČAPLJINA 2 0 0 2 15:25 0 -10
7. HRK ŠIROKI 2 0 0 2 15 :27 0 -12
8. HMRK ZRINJSKI 2 0 0 2 9:28 0 -19
TREĆE I ČETVRTO KOLO(05./06./11.2016.)
MJESTO ODIGRAVANJA: MOSTAR
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 05./06./11.2016. MEĐUGORJE – RA ČAPLJINA 16:18 (8:8)
2002 05./06./11.2016. ŠIROKI - ZRINJSKI 11:11 (6:5)
2004 05./06./11.2016. MEĐUGORJE – RA ČAPLJINA 8:15 (4:7)
2004 05./06./11.2016. ŠIROKI - ZRINJSKI 5:9 (1:3)
2002 05./06./11.2016. MEĐUGORJE – ZRINJSKI 11:10 (6:4)
2002 05./06./11.2016. ŠIROKI – RA ČAPLJINA 12:15 (6:8)
2004 05./06./11.2016. MEĐUGORJE - ZRINJSKI 11:7 (7:4)
2004 05./06./11.2016. ŠIROKI – RA ČAPLJINA 6:9 (4:4)

MJESTO ODIGRAVANJA: NOVA BILA-05/06.11.2016.
LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO I – DELMINIUM 19:12(12:7)
2002 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO II – NOVA BILA 27:12(15:3)
2004 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO I – IZVIĐAČ CO III odgođeno
2004 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO II - DELMINIUM 16:12(8:4)
2002 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO I – NOVA BILA 21:7(7:0)
2002 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO II – DELMINIUM 29:20(18:7)
2004 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO I – DELMINIUM 3:13(2:9)
2004 05./06./11.2016. IZVIĐAČ CO II - IZVIĐAČ CO III odgođeno

LJESTVICA NAKON III i IV kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 4 4 0 0 102:56 12 +46
2. RK IZVIĐAČ CO I 4 4 0 0 74:49 12 +25
3. RA ČAPLJINA 4 4 0 0 77:58 12 +19
4. HMRK ZRINJSKI 4 1 1 2 46:48 4 -2
5. RK DELMINIUM 4 1 0 3 69:80 3 -11
6. HRK MEĐUGORJE 4 1 0 3 51:67 3 -16
7. HRK ŠIROKI 4 0 1 3 53:67 1 -14
8. RK NOVA BILA 4 0 0 4 38:85 0 -47

LJESTVICA NAKON III i IV kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO II 3 3 0 0 48 :29 9 +19
2. RK DELMINIUM 4 3 0 1 48:33 9 +15
3. RK IZVIĐAČ CO III 2 2 0 0 30:10 6 +20
4. RA ČAPLJINA 4 2 0 2 39:39 6 0
5. RK IZVIĐAČ CO I 3 2 0 1 28 :31 6 -3
6. HRK MEĐUGORJE 4 1 0 3 39 :52 3 -13
7. HMRK ZRINJSKI 4 1 0 3 25:44 3 -19
8. HRK ŠIROKI 4 0 0 4 26 :45 0 -19


PETO I ŠESTO KOLO
12./13./11.2016.
MJESTO ODIGRAVANJA: TOMISLAVGRAD
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 12./13./11.2016. DELMINIUM – MEĐUGORJE 13:20(7:10)
2002 12./13./11.2016. NOVA BILA - ŠIROKI 11:20(6:10)
2004 12./13./11.2016. IZVIĐAČ CO III - ŠIROKI 12:4(5:0)
2004 12./13./11.2016. DELMINIUM - MEĐUGORJE 10:7(4:2)
2002 12./13./11.2016. DELMINIUM - ŠIROKI 27:18(12:7)
2002 12./13./11.2016. NOVA BILA - MEĐUGORJE 11:25(4:15)
2004 12./13./11.2016. IZVIĐAČ CO III - MEĐUGORJE 16:3(7:3)
2004 12./13./11.2016. DELMINIUM - ŠIROKI 4:6(3:2)


MJESTO ODIGRAVANJA: LJUBUŠKI
LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 12.11.2016. RA ČAPLJINA – IZVIĐAČ CO I 16:21 (9:11)
2002 12.11.2016. ZRINJSKI – IZVIĐAČ CO II 13:25 (2:11)
2004 12.11.2016. RA ČAPLJINA – IZVIĐAČ CO I 11:17 (4:8)
2004 12.11.2016. ZRINJSKI – IZVIĐAČ CO II 4:11 (2:8)
2002 12.11.2016. RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO II 17:18 (8:8)
2002 12.11.2016. ZRINJSKI - IZVIĐAČ CO I 5:24 (3:13)
2004 12.11.2016. RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO II 8:16 (4:8)
2004 12.11.2016. ZRINJSKI - IZVIĐAČ CO I 6:10 (1:6)

LJESTVICA NAKON V i VI kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 6 6 0 0 145:86 18 +59
2. RK IZVIĐAČ CO I 6 6 0 0 119:70 18 +49
3. RA ČAPLJINA 6 4 0 2 110:97 12 +13
4. HRK MEĐUGORJE 6 3 0 3 96:91 9 +5
5. RK DELMINIUM 6 2 0 4 109:118 6 -9
6. HRK ŠIROKI 6 1 1 4 91:105 4 -14
7. HMRK ZRINJSKI 6 1 1 4 64:97 4 -33
8. RK NOVA BILA 6 0 0 6 60:130 0 -70


LJESTVICA NAKON V i VI kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO II 5 5 0 0 75 :41 15 +34
2. RK IZVIĐAČ CO III 4 4 0 0 76:36 12 +40
3. RK DELMINIUM 6 4 0 2 62:46 12 +16
4. RK IZVIĐAČ CO I 5 4 0 1 55 :48 12 +7
5. RA ČAPLJINA 6 2 0 4 58:72 6 -14
6. HRK ŠIROKI 6 1 0 5 36 :61 3 -25
7. HRK MEĐUGORJE 6 1 0 5 49 :78 3 -29
8. HMRK ZRINJSKI 6 1 0 5 35:65 3 -30

SEDMO I OSMO KOLO

19./20./11.2016.
MJESTO ODIGRAVANJA: ČITLUK -MEĐUGORJE
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO I - MEĐUGORJE (12:8) 23:13
2002 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO II - ŠIROKI (14:12) 21:17
2004 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO I - MEĐUGORJE (7:2) 14:4
2004 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO II - ŠIROKI (5:2) 10:6
2002 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO I - ŠIROKI (19:9) 25:14
2002 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO II - MEĐUGORJE (9:10) 17:15
2004 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO I - ŠIROKI (3:4) 8:6
2004 19./20./11.2016. IZVIĐAČ CO II - MEĐUGORJE (7:5) 15:13

MJESTO ODIGRAVANJA: LJUBUŠKI
LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 20./11.2016. DELMINIUM – RA CAPLJINA 21:24 (9:12)
2002 20./11.2016. N.BILA - ZRINJSKI 13:16 (3:7)
2004 20./11.2016. IZVIĐAČ CO III – RA ČAPLJINA 13:6 (7:4)
2004 20./11.2016. DELMINIUM - ZRINJSKI 13:7 (5:5)
2002 20./11.2016. DELMINIUM - ZRINJSKI 19:24 (11:8)
2002 20./11.2016. N.BILA – RA ČAPLJINA 16:15 (9:8)
2004 20./11.2016. IZVIĐAČ CO III - ZRINJSKI 16:3 (7:2)
2004 20./11.2016. DELMINIUM – RA ČAPLJINA 6:9 (2:4)

LJESTVICA NAKON VII i VIII kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 8 8 0 0 183:118 24 +65
2. RK IZVIĐAČ CO I 8 8 0 0 167:97 24 +70
3. RA ČAPLJINA 8 5 0 3 149:134 15 +15
4. HRK MEĐUGORJE 8 3 0 5 124:131 9 -7
5. HMRK ZRINJSKI 8 2 1 5 83:128 7 -45
6. RK DELMINIUM 8 2 0 6 149:166 6 -17
7. HRK ŠIROKI 8 1 1 6 122:151 4 -29
8. RK NOVA BILA 8 1 0 7 89:161 3 -72


LJESTVICA NAKON VII i VIII kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO II 7 7 0 0 100 :60 21 +40
2. RK IZVIĐAČ CO III 6 6 0 0 105:45 18 +60
3. RK IZVIĐAČ CO I 7 6 0 1 77 :58 18 +19
4. RK DELMINIUM 8 5 0 3 71:62 15 +9
5. RA ČAPLJINA 8 3 0 5 73:91 9 -18
6. HRK ŠIROKI 8 1 0 7 48 :79 3 -31
7. HRK MEĐUGORJE 8 1 0 7 66 :107 3 -41
8. HMRK ZRINJSKI 8 1 0 7 45:94 3 -49

DEVETO I DESETO KOLO
26./27./11.2016.
MJESTO ODIGRAVANJA: ČAPLJINA igrano 05.03.2017
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 05.03.2017. MEĐUGORJE – RA ČAPLJINA 22:17 (11:10)
2002 05.03.2017. ŠIROKI - ZRINJSKI 15:14 (8:7)
2004 05.03.2017. MEĐUGORJE – RA ČAPLJINA 8:8 (3:3)
2004 05.03.2017. ŠIROKI - ZRINJSKI 7:4 (4:3)
2002 05.03.2017. MEĐUGORJE – ZRINJSKI 10:13 (5:6)
2002 05.03.2017. ŠIROKI – RA ČAPLJINA 21:17 (11:9)
2004 05.03.2017. MEĐUGORJE - ZRINJSKI 10:7 (5:3)
2004 05.03.2017. ŠIROKI – RA ČAPLJINA 12:9 (7:5)


MJESTO ODIGRAVANJA: NOVA BILA
29.11.2016 (REZULTATI)
LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO I – DELMINIUM 17:15 (8:9)
2002 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO II – N.BILA 27:11 (15:6)
2004 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO I – IZVIĐAČ CO III 11: 11 ( 5: 6)
2004 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO II - DELMINIUM 9:12 (2:4)
2002 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO I – N.BILA 19:7(8:6)
2002 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO II – DELMINIUM 27:19(15:10)
2004 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO I – DELMINIUM 13:12(9:4)
2004 26./27./11.2016. IZVIĐAČ CO II - IZVIĐAČ CO III 10 :13 ( 4:7)

LJESTVICA NAKON IX i X kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 10 10 0 0 237:148 30 +89
2. RK IZVIĐAČ CO I 10 10 0 0 203:119 30 +84
3. RA ČAPLJINA 10 5 0 5 183:177 15 +6
4. HRK MEĐUGORJE 10 4 0 6 155:161 12 -6
5. HRK ŠIROKI 10 3 1 6 158:182 10 -24
6. HMRK ZRINJSKI 10 3 1 6 107:153 10 -36
7. RK DELMINIUM 10 2 0 8 168:193 6 -25
8. RK NOVA BILA 10 1 0 9 107:207 3 -100

LJESTVICA NAKON IX i X kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO III 8 7 1 0 129:66 26 +63
2. RK IZVIĐAČ CO I 9 7 1 1 101 :81 22 +20
3. RK IZVIĐAČ CO II 9 7 0 2 119 :85 21 +34
4. RK DELMINIUM 10 6 0 4 96:83 18 +13
5. RA ČAPLJINA 10 3 1 6 81:99 10 -18
6. HRK ŠIROKI 10 3 0 7 67 :92 9 -25
7. HRK MEĐUGORJE 10 2 1 7 84 :122 7 -38
8. HMRK ZRINJSKI 10 1 0 9 56:111 3 -55


JEDANAESTO I DVANAESTO KOLO
03./04./12.2016.
MJESTO ODIGRAVANJA: ŠIROKI BRIJEG(REZULTATI)
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 03./04./12.2016. DELMINIUM – MEĐUGORJE 16:18 (9:7)
2002 03./04./12.2016. N.BILA - ŠIROKI 9:19(5:9)
2004 03./04./12.2016. IZVIĐAČ CO III - ŠIROKI 14:9(8:3)
2004 03./04./12.2016. DELMINIUM - MEĐUGORJE 14:10 (7:4)
2002 03./04./12.2016. DELMINIUM - ŠIROKI 10:13 (6:5)
2002 03./04./12.2016. N.BILA - MEĐUGORJE 12:20 (6:10)
2004 03./04./12.2016. IZVIĐAČ CO III - MEĐUGORJE 11:6(4:4)
2004 03./04./12.2016. DELMINIUM - ŠIROKI 16:8(6:5)

MJESTO ODIGRAVANJA: ČAPLJINA (REZULTATI)

LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 03./04./12.2016. RA ČAPLJINA – IZVIĐAČ CO I 13 :18(7:11)
2002 03./04./12.2016. ZRINJSKI – IZVIĐAČ CO II 15:22(8:15)
2004 03./04./12.2016. RA ČAPLJINA – IZVIĐAČ CO I 07:16(4:10)
2004 03./04./12.2016. ZRINJSKI – IZVIĐAČ CO II 06:16(2:9)
2002 03./04./12.2016. RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO II 15:18((7:8)
2002 03./04./12.2016. ZRINJSKI - IZVIĐAČ CO I 11:21(5:12)
2004 03./04./12.2016. RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO II 5:19(3:11)
2004 03./04./12.2016. ZRINJSKI - IZVIĐAČ CO I 10:12(4:7)


LJESTVICA NAKON X Ii XII kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 12 12 0 0 278:168 36 +110
2. RK IZVIĐAČ CO I 12 12 0 0 242:143 36 +99
3. HRK MEĐUGORJE 12 6 0 6 193:189 18 +4
4. HRK ŠIROKI 12 5 1 6 190:200 16 -10
5. RA ČAPLJINA 12 5 0 7 211:213 15 -2
6. HMRK ZRINJSKI 12 3 1 8 132:187 10 -55
7. RK DELMINIUM 12 2 0 10 194:224 6 -30
8. RK NOVA BILA 12 1 0 11 128:246 3 -118


LJESTVICA NAKON XI i XII kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO III 10 9 1 0 154:81 28 +73
2. RK IZVIĐAČ CO I 11 9 1 1 129 :98 28 +31
3. RK IZVIĐAČ CO II 11 9 0 2 154 :96 27 +54
4. RK DELMINIUM 12 8 0 4 126:101 24 +25
5. RA ČAPLJINA 12 3 1 8 93:134 10 -41
6. HRK ŠIROKI 12 3 0 9 84 :122 9 -38
7. HRK MEĐUGORJE 12 2 1 9 100 :147 7 -47
8. HMRK ZRINJSKI 12 1 0 11 74:139 3 -65

TRINAESTO I ČETRNAESTO KOLO
10./11./12.2016.

MJESTO ODIGRAVANJA: ŠIROKI BRIJEG
LIGA DATUM UTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO I - IZVIĐAČ CO II 23:24 (14:13)
2002 10./11./12.2016. MEĐUGORJE - ŠIROKI 14:10(7:5)
2004 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO I -IZVIĐAČ CO II 23:23 ( 11:11)
2004 10./11./12.2016. MEĐUGORJE - ŠIROKI 9:7(4:4)
2002 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO I - IZVIĐAČ CO II 30:30 (13:15
2002 10./11./12.2016. MEĐUGORJE - ŠIROKI 22:10(10:5)
2004 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO I- IZVIĐAČ CO II (16:13) 5 : 6
2004 10./11./12.2016. MEĐUGORJE - ŠIROKI 7:8(4:3)

MJESTO ODIGRAVANJA: MOSTAR


LIGA DATUMUTAKMICA PAROVI UTAKMICA REZULTATI
2002 10./11./12.2016. DELMINIUM – N.BILA 16:14(8:6)
2002 10./11./12.2016. RA ČAPLJINA - ZRINJSKI 18:13(10:7)
2004 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO III - DELMINIUM 8:5(4:2)
2004 10./11./12.2016. RA ČAPLJINA - ZRINJSKI 8:6(5:2)
2002 10./11./12.2016. DELMINIUM – N.BILA 16:9(9:7)
2002 10./11./12.2016. RA ČAPLJINA - ZRINJSKI 20:12(11:4)
2004 10./11./12.2016. IZVIĐAČ CO III - DELMINIUM 15:7(8:3)
2004 10./11./12.2016. RA ČAPLJINA - ZRINJSKI 8:6(4:3)

LJESTVICA NAKON XIII i XIV kola (liga za 2002 – mlađi kadeti)
1. RK IZVIĐAČ CO II 14 13 1 0 332:221 40 +111
2. RK IZVIĐAČ CO I 14 12 1 1 295:197 37 +98
3. HRK MEĐUGORJE 14 8 0 6 229:209 24 +20
4. RA ČAPLJINA 14 7 0 7 249:238 21 +11
5. HRK ŠIROKI 14 5 1 8 210:236 16 -26
6. RK DELMINIUM 14 4 0 10 226:247 12 -21
7. HMRK ZRINJSKI 14 3 1 10 157:225 10 -68
8. RK NOVA BILA 14 1 0 13 153:278 3 -125

LJESTVICA NAKON XIII i XIV kola (liga za 2004 -dječaci)
1. RK IZVIĐAČ CO III 14 11 2 1 205:122 35 +83
2. RK IZVIĐAČ CO I 14 10 3 1 183 :149 33 +34
3. RK IZVIĐAČ CO II 14 10 1 3 204 :148 31 +56
4. RK DELMINIUM 14 8 0 6 138:124 24 +14
5. RA ČAPLJINA 14 5 1 8 107:146 16 -39
6. HRK ŠIROKI 14 4 0 10 99 :138 12 -39
7. HRK MEĐUGORJE 14 3 1 10 116 :162 7 -46
8. HMRK ZRINJSKI 14 1 0 13 86:155 3 -69

Odigrane zaostale utakmice I i II kola (2004):

IZVIĐAČ CO I – IZVIĐAČ CO III 15:15 (7:7)
IZVIĐAČ CO II - IZVIĐAČ CO III 14:13 (8:6)

NAPOMENA:
1.ORGANIZATOR JE DUŽAN IZVIJESTITI SUDIONNIKE NATJECANJA O NADNEVKU I SATNICI.

2.ORGANIZATOR JE DUŽAN I NAKON ODIGRANIH UTAKMICA UNIJETI REZULTATE U TABELU RASPOREDA UTAKMICA I POSLATI NA EMAIL SAVEZA A ZAPISNIKE DOPREMITI POŠTOM
9


IZVOD IZ PROPISNIKA NATJECANJA LIGE MLADIH RS HB MLAĐE KADETE I DJEČAKE –igrače rođene 2002 i mlađe- I 2004 I MLAĐE


1.Vrijeme trajanja utakmice 2x20 minuta sa odmorom od 5 minuta.

2.Svi igrači moraju imati registracijske knjižice i licencu RS HB /članske iskaznice/ i unesenu ovjeru ljekarskog pregleda ne starijeg od 6 mjeseci.

3.Predstavnici klubova su dužni 40 minuta pred svoju utakmicu dostaviti spisak igrača , službenih predstavnika i registracijske knjižice.

4.Klub organizator utakmice mora na vrijeme osigurati liječnika ili zdravstvenu osobu sa potrebnom opremom.

5.Obzirom da RS HB neće raditi nominaciju službenih lica(na zahtjev predstavnika klubova odlučeno je da sve službene dužnosti obnašaju treneri)kompletnu organizaciju sa pripadajućim obvezama i odgovornostima preuzimaju treneri i voditelji momčadi.

UTAKMICA SE NE MOŽE IGRATI BEZ ZDRAVSTVENE OSOBE.

6.Organizator je dužan odmah nakon završetka utakmica upisati rezultat (kraj i poluvrijeme utakmice),te ih dopremiti na e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , a zapisnike dopremiti poštom.

TROŠKOVI NATJECANJA:
Klubovi ne plaćaju kotizaciju RS HB-
Klub organizator utakmice (domaćin) je dužan snositi troškove dvorane,medicinskog osoblja,zapisničara,mjeritelja vremena kao i druge možebitne izdatke vezane za organizaciju utakmica.

NATJECATELJSKO POVJERENSTVO

Zdenko Alpeza vr
Pero Marić vr
Mileta Kekić vr

odluke_rshb

BILTEN RS HB

LINKOVI

Nalazite se: Natjecanja LIGA ZA MLADE-muškarci (mlađi kadeti i dječaci)